fbpx

Kasulikku lugemist

Raamatupidamise kohustus on kõigil Eestis registreeritud juriidilistel isikutel ja füüsilisest isikust ettevõtjatel. Raamatupidamine on majandustegevuse juhtimise oluline koostisosa ning selle eesmärgiks on pidada arvestust ja saada ülevaade oma majandustulemustest ning finantsseisust.

Raamatupidamine peab vastama riigi poolt määratud standarditele, et tulemused oleksid võrreldavad ning arusaadavad.

Allpool oleme välja toonud linke kust leiad rohkem infot raamatupidamise kohta.

Oleme sinu ettevõtte jaoks olemas!

Olles juba üle 15 aasta tegutsenud raamatupidajana, olen aidanud väga erineva valdkonna ettevõtteid iluteenustest kuni ehituseni välja. Vaatan iga klienti individuaalselt, nõustan neid raamatupidamise ja dokumentatsiooni korrastamisel ning aitan korrastada majandusaasta aruanded. 

Digibooks
Hariet Malter
Digibooks raamatupidaja

Raamatupidamise uudised ja programmid

Riigiportaal Eesti.ee

Rahandusministeeriumi poolt koostatud kõige aktuaalsem info raamatupidamise standartide ja nõudmiste kohta.

Rahandusministeeriumi blogi

Kuigi rahandusministeeriumi blogi sisaldab endas väga palju kasulikku infot, oleme siinkohal välja toonud just majandusaasta aruandele keskenduva artikli. Ülevaade: mida tasub teada majandusaasta aruandest, kuidas seda koostada ja esitada?

Raamatupidaja.ee

Raamatupidaja.ee on raamatupidamise uudiste portaal, mis kajastab olulisemaid arvestusvaldkonna, maksunduse ja tööõiguse teemasid.

Merit tarkvarad

Merit Aktivat (raamatupidamise programm) on lihtne õppida ja kasutada ning võimalusi on piisavalt nõudlikule professionaalile kui ka ettevõtjale. Tänu pilvetehnoloogiale saad väga lihtsalt töid jagada raamatupidaja ja ettevõtja vahel.

Vajad abi ettevõtte raamatupidamisega?
Kirjuta meile!

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin.